wd

שבת חתן בבית הארחה, עם כל המשפחה, זו האפשרות המועדפת על יותר ויותר משפחות, ובוודאי גם עליכם.

כדי לתת לשבת החתן את המסגרת המתאימה ביותר לאירוע כה חשוב ומרגש, אין בחירה טובה יותר מכינון אירוע שלם ומאורגן שיתקיים בבית מלון לבחירתכם.

אורון תיירות מציגה בפניכם את השירות המוביל שלה – ארגון חבילות שבת חתן בבתי מלון ברחבי הארץ, אשר יאפשרו לכם להסיר את כל הדאגות מלבכם ולהבטיח לקבל אירוע מספק ומלא.

אין די לחבילות של אורון תיירות, ותוכלו לבחור לערוך את שבת החתן שלכם באינספור יעדים ברחבי הארץ.

שבת חתן מיוחדת שאף אחד לא ישכח

כדי ששבת החתן שלכם תהיה בלתי נשכחת ותרשים את האורחים – במיוחד את אלה של הצד השני, כדאי להיערך מראש ולקבל החלטות מיד כשסוגרים על תאריך לחתונה. חישבו מה היקף האירוע שתרצו, ולמי יהיה נוח להגיע לשבת שלמה. בשבת חתן מדובר לרוב במשפחה בלבד; הורים, אחים ואחיות עם בני זוגם וילדיהם, הזוג כמובן, סבא וסבתא, דודים ודודות, ולעתים גם בני הדודים. בדקו עם הצד של הכלה את מי הם רוצים להזמין ונהלו את העסק בעדינות. וכאן הגענו לעניין שמצריך אקסטרה עדינות – מי משלם? כסף זה דבר רגיש, במיוחד כשמדובר במשפחה זרה שהצטרפה אל חייכם, עם מנהגים משלה. יש משפחות שנוהגות שאת האירוסין ו/או החינה יממנו ההורים של הכלה, ואת שבת החתן יממנו הורי החתן. יש משפחות שמתחלקות חצי-חצי, ויש שמשלמים לפי מספר המוזמנים שלהם. בכל מקרה, כדאי לשמור על אווירה טובה.

איפה עושים את זה? את שבת החתן אפשר לציין בבית הכנסת שלכם – קידוש לחברי הקהילה, עליה לתורה של החתן, ושיכון בני המשפחה שלכם ושל הצד השני בדירות שכנים, בביתכם או באכסניה בקרבת מקום. החיסרון של שבת כזו מסתכם במילה אחת – טרחה. בתוך כל הכנות החתונה תצטרכו לדאוג לסעודות שבת לאורחים הרבים, לבקש טובות משכנים, לגרום לאורחים לישון בדירות של אנשים זרים, להציע כלי מיטה, לכבס אותם, לשטוף כלים – ועוד. בדיוק בגלל זה משפחות רבות בוחרות לחגוג שבת חתן במלון או בבית הארחה. באנו ליהנות, לא?

צור/י איתנו קשר, ומשם הדרך אל החופשה שחיכית לה או אל האירוע עליו חלמת כבר תהיה קצרה, מהירה ובטוחה.

;

למה לערוך שבת חתן במלון?

שבת חתן היא אירוע של פעם בחיים, ובשמחות שכאלה אין להתפשר אף פעם.

באמצעות ארגון שבת החתן בבית מלון, ניתן לקבל חוויה ייחודית אשר מתעלה על אפשרויות האירוע הפשוטות הן בשמחה שהן מספקות והן בנוחות שהן נותנות לחוגגים ולאורחים:

 • אירוע מותאם עם טעם טוב: באמצעות שבת חתן במלון ניתן לייצר חגיגה משמחת במיוחד, אשר מספקת אינספור הטבות שקשה לייצר באפשרויות אירוע פשוטות יותר.
 • כל הפתרונות במקום אחד: לא צריך לרוץ ולארגן כל היבט של האירוע בנפרד – באמצעות חבילת שבת חתן במלון ניתן לקבל את כל מה שנדרש עבור שבת החתן ללא בעיות.
 • מקום לינה למוזמנים: באמצעות שבת חתן במלון ניתן להבטיח שכל אחד יוכל להשתתף בחגיגה – מי שגר במקום מרוחק לא יאלץ להימנע מהאירוע בגלל המרחק, אלא יוכל לבלות את ליל השבת בבית המלון וכך לקחת חלק לכל אורך האירוע.

טיפים לבחירת מלון או בית הארחה לשבת חתן

אפשרויות היעדים עבור שבת החתן שלכם היא בלתי נדלית, ואורון תיירות מבטיחה לספק שלל אפשרויות לינה אשר פרוסות ברחבי הארץ.

כדי שתוכלו לבחור את המלון או את בית הארחה המתאים ביותר לאירוע שלכם, ניתן להתחשב בהמלצות הבאות:

 • מקום האירוע: באמצעות עריכת שבת החתן במלון או בבית הארחה, ניתן להיות גמישים בבחירת יעד האירוע – כך כדאי להתחשב ביעדים סימבוליים, הן מבחינת הדת והן מבחינת הפרט, אשר ישקפו באופן הטוב ביותר את חשיבות שבת החתן.
 • שירותים: מלונות ובתי הארחה שונים נבדלים זה מזה בשירותים שהם מספקים – כל המלונות של אורון תיירות ידידותיים לאורח חיים דתי, אך מעבר לצרכים אלה, המלונות עשויים להיות שונים זה מזה בשירותים האחרים שהם מספקים, וכך ניתן לבחור את אלו המתאימים לכם ביותר.
 • אפשרויות לינה לחוגגים: מומלץ לבחור במלון ובבית הארחה שהאורחים יוכלו להתארח בו במידה וירצו, הן מבחינת אפשרויות הלינה שהמלון מציע והן מבחינת האפשרויות הפיננסיות של האורחים.

מחיר שבת חתן במלון

אורון תיירות שואפת לספק את המחירים האטרקטיביים ביותר עבור שבת החתן במלון, ובזכות יצירת קשר עם שלל יעדים ברחבי הארץ היא מאפשרת לספק ללקוח מחירים נמוכים אף מאלו שהיו מתקבלים אם הוא היה מארגן את האירוע לבדו.

עם זאת, המחירים אינם קבועים לחלוטין והם עלולים להשתנות בהתאם לדרישות השונות מאופי החבילה.

להלן חלק מן הנקודות המשמעותיות ביותר בקביעת מחיר שבת חתן במלון:

 • מיקום: למיקום יעד האירוע יש משקל גדול בקביעת מחיר החבילה, גם מבחינת האזור בו ממוקם המלון וגם מבחינת המיקום המדויק של המלון בתוך האזור.
 • גודל אירוע: ככל שהאירוע גדול יותר וכולל יותר משתתפים, כך מחיר החבילה יהיה גבוה יותר – מנגד, על אף שאירועים קטנים יותר עשויים להיות זולים יותר, הם יהיו יקרים יותר ביחס לכמות המוזמנים, ככל שישנם יותר מוזמנים כך ניתן להוזיל את העלויות עבור כל אדם.
 • שירותים נוספים: החבילות של אורון תיירות יכולות לכלול שלל שירותים נלווים, החל מהסעות, דרך מבחר אפשרויות הסעדה, ועד לעיצוב מותאם של חללי השהייה כמו חדר האוכל ובית הכנסת – השירותים הללו עשויים להתלוות בעלות נוספת עם תלות במלון בו נערך האירוע.

מאחורי הקלעים

כל מה שאנחנו עושים בזמן שאתם מתארגנים בנחת לשמחה:

 1. מלווים אותכם אישית – לאורך הדרך כולה, מאז הזמנתת הארוע ועד יציאת האורחים האחרונים לדרכם, אנו לשרותכם. הקווים שלנו זמינים תמיד, ונציגיי השטח שלנו פתוחים לבקשות.
 2. מתאימים לכם מקום ארוח – מגבלות תקציב? אזור מגוריםם מרוחק? כשרות מסוימת בלבד? רק תגידו מה הצרכים שלכם, ואנו נמצא עבורכם את האפשרות הטובה ביותר שקיימת.
 3. מארגנים עבורכם מניין פרטי – מעוניינים בתפילה נפרדת, לכםם ולאורחיכם בלבד? נארגן עבורכם הכל, החל מספר תורה לפי מנהגכם, וכלה בסידורים מתאימים. במידה ותרצו, נוכל גם להזמין עבורכם חזן שינהל את סדר התפילה.
 4. עושים סדר בזמנים – באיזו שעה הסעודה של הבוקר?? כמה זמן יישאר למנוחת הצהרים? מתי כדאי להתחיל את תפילת ערבית? אנו מכינים עבורכם לו"ז מפורטט לאורך הארוע כולו.
 5. בוחרים איתכם תפריט – 'אוכל של שבת' זה טעם שלל מסורת. כל משפחה והעדפותיה, כלל משפחה וסגנונה. אנחנו בוחרים את תפריט השבתת יחד איתך, ומוודאי שסגנון הארוחה ואופן הגשתה מתאימים לאופי הארוע ולאורחיכם.
 6. דואגים לכם לחדרים הטובים ביותר – בכל מלון ובכל בית הארחה ישנםם החדרים הטובים יותר, ואלו הטובים פחות… קומה 3 או 12? נוף לים או לחצרר האחורית של המלון? בשביל זה צריך קשרים… בתיי המלון השונים מכירים אותנו. הם יודעים שאם הם רוצים להמשיך לעבוד איתנו (והם רוצים), הם חייבים לדאוג לשרות הטוב ביותר לאורחינו. איתנו, תקבלו את החדריםם המועדפים, בכל בית מלון שבו תבחרו להתארח.
 7. עיצוב ארוע לטעמכם – אם תרצו לארח את אורחיכםם בחדר אוכל פרטי, מופרד מאורחי המלון, נעצב לכם אותו לפי טעמכם האישי, בעריכה מוקפדת ומושלמת.

גם לכם מגיע להגיע לארוע בראש שקט!
הזמינו כעת את הארוע הקרוב, ותנו לנו לעבוד עבורכם.

shutterstock_104253029

מאמרים נבחרים: